1.Ürün

Video eğitim platformu

İzleyerek ve eğlenerek öğren. Toplam +300 adet Türkçe altyazılı video

KURSTAN ÖRNEK VİDEOLAR

İÇERİKTE NELER VAR ?


A'dan Z'ye aradığın her şey!

Dünya çapındaki pua ustalarının videolarını senin için çevirdim.
Çevirisi yaptığım kişiler:

  • Todd Valentine
  • Mystery
  • Adam Lyons
  • Nick Krauser 
  • RSD Max
  • Rollo Tomassi
  • Simple PickUp
  • Owen Cook
  • Julian Blanch
  • Ve diğerleri...

Eğer yabancı Pua / Kız tavlama / Kırmızı Hap koçlarının videolarını ingilizce olarak anlamakta sıkıntı çekiyorsan bu platform tam sana göre.

İçerikKURS MÜFREDATI

 


 

Müfredatı İncelemek İçin Tıkla

 


 

Video içeriklerine göz at!

 


[contact-form-7 id="47" title="Newsletter"]

 

Şimdi Sipariş Ver

Grafiklerle desteklenmiş öğrenme müfredatı

Grafiklerle desteklenmiş müfredatı video eğitim platformunda tamamen Türkçeye çevirerek sana aktarıyorum.

Şimdi Sipariş Ver

Satın Al
Şuanda izlenmeye hazır olan 252 adet videoya ileride fazladan eklenecek olan videolar için ek bir ücret ödemezsin.

Kursta; tanımadığın kızlara açılış yapma, tanışma, muhabbet etme, bağ kurma, kızı sevgilin haline getirme vb. konularına ek olarak özellikle çok sorun yaşanılan ve bilgi talep edilen kızlarla mesajlaşma konusu ile ilgili de yoğun bir içerik var. Aşağıdaki kurstan örnek videoda "Mesajlara cevap vermeyen kızı buluşmaya ikna etme" adına uygulayabileceğin etkili bir stratejiden uygulamalı olarak bahsediliyor. Üstelik bu uygulayabileceğin stratejilerden  sadece 1 tanesi...

Satın Al
Aşağıdaki bölümden kursu alan kişilerin yorumlarını okuyabilir ve kursu izledikten sonra sen de yorum yapabilirsin.

2.ürün

Çekici Erkek Kitap Seti

Cekici-erkek-seti
Yıllarca uyguladığın ancak kızlarla bir türlü istediğin başarıyı elde etmeni sağlamayan yöntemleri unut ! Bu eğitim seti seni çekici, özgüvenli ve kadınların hayalindeki erkek haline getirecek ! Kadın psikolojisini çözme, çekici ve karşı konulamaz bir erkek olma yolundaki 10 senelik bilgi, birikim ve tecrübemi bu eğitim setinde anlattım.

• Kadınlarla Tanışma Rehberi Eğitim Kitabı
• Çekici Erkek Olmanın 21 Altın Kuralı Eğitim Kitabı
• Özgüvenini 3’e katla E-Kitapçığı
• Sadece 20 dakikada onu baştan çıkar E-Kitapçığı
• Eski Sevgilini 7 Adımda Geri Getir E-Kitapçığı
• Seksi Erkek Vücuduna Sahip Ol E-Kitapçığı
• 30 Günlük Ücretsiz Whatsapp Danışmanlığı!

Her Erkek Şunlara Benzer Sorunlar Yaşar :

Kızlarla nasıl tanışabileceklerini bilmezler

Kızlarla nasıl konuşmaları gerektiğini konusunda kısıtlı bir bilgiye sahiplerdir !

Kızlar konusunda ciddi özgüven problemleri yaşarlar !

Bir kızla görüşseler bile sus pus olup kalırlar ! Kızın onlarla eğlenceli zaman geçirmesini sağlayamazlar !

Kızlar onları görmezden gelerek başka erkeklerle beraber olurlar. Ve bu tatsız durumu değiştirmek için neler yapmaları gerektiğini bilmezler !

İlişkiler konusunda onlara yardımcı olacak tecrübeli bir akıl hocasına sahip değillerdir !

Hoşlandıkları kızla kendilerini birden bire arkadaş konumunda bulurlar ! Ve buna hangi hatalarının neden olduğunu analiz dahi edemezler !

Kendilerini kadınlar konusunda iyi bir şekilde geliştirmiş olsalar bile istedikleri sonuçları sürekli hale getiremezler ! Ya da kızlar onlara olan ilgilerini kısa bir sürede kaybeder ! !

Sana da tanıdık geldi mi ? Üstelik bunlar sorunların sadece bir kısmı ! Erkekler hayatları boyunca bu sorunların birçok farklı çeşidiyle boğuştukları halde, tam olarak neler yaparlarsa bu durumu değiştirebileceklerini ve hayallerindeki kızlarla doyurucu ilişkilere sahip olabileceklerini keşfedemiyorlar !

Bu Kitap Seti Ne Hakkında ?

Bu kitap seti sana kadınlarla olağanüstü başarıyı en garantili yoldan nasıl yakalayacağını öğretecek. Kadınlarla iletişim sanatı üzerinde uzmanlaşmakla geçirilen 10 senelik bir tecrübenin ardından hazırlanmış bu eserde hoşlandığın kadınları tamamen bilimsel yöntemlerle etkilemeyi ve senden hoşlanmalarını sağlamayı öğreneceksin.

Şuana kadar belki de bu alanda birçok araştırma yaptın ve ulaştığın bilgi kaynaklarının yeterli olmaktan oldukça uzak olduğunu sen de gördün. Çünkü gerçekten uzman kişilerce yazılmamışlardı ve herkesin bildiği yüzeysel bilgilerle doluydular. Oysa ben sana kişisel garantimi veriyorum ki, bu eğitim setini daha birkaç sayfa okuduktan sonra bile setteki özel olarak hazırlanmış kitapların çok farklı, uyguladığında hayatını değiştirme gücüne sahip ve yüksek kalitede olduklarını göreceksin.

Bu eğitim setiyle önce seni zihinsel olarak başarıya hazırlayacağım ve ardından adım adım bir şekilde çekici, karizmatik ve maskülen bir erkek haline gelmen için neler yapman gerektiğini anlatacağım. Artık bir kadının sana karşı takındığı karmaşık bir davranıştan sonra kafan karışmayacak, kadının ne yapmak istediğini hızlıca anlayacaksın. Senden hoşlanması için yapman gereken davranışları kolaylıkla sergileyebileceksin. Çünkü kadının hareketlerini çözmüş ve bir erkek olarak ne yapman/söylemen gerektiğini çok iyi biliyor olacaksın!

Bu kitap seti sadece kadınlara cazip gelebilecek bir erkek görünümüne ulaşmayı öğretmekten ibaret değil. Gerçekten maskülen, başarılı bir erkek olmanı sağlamaya yönelik yönlendirmeler içeriyor. Bu kitap setini tamamen okuduktan sonra bu konuda başka bir araştırma yapmaya gerek duymayacağın kadar bilgilenecek, tüm detayları öğrenecek ve tatmin olacaksın.

Bu kitap seti büyük bir tecrübenin eseri olarak ciddi bir titizlikle hazırlandı. Öyle ki tecrübesiz bir erkeği bile kadınlara cazip gelecek bir erkeğe dönüştürme gücüne sahiptir. Kitap seti şuana kadar pek çok erkeğin hayatını olumlu yönde değiştirdi. Setin faydası konusunda seni daha fazla bilgilendirmek için okuyucuların yazdıkları yorumları da seninle paylaştım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir